Strona główna > > Porady kulinarne

Flanela na metry - jak ją wykorzystać w domowym krawiectwie

Wiele osób interesuje się krawiectwem, posiada własną maszynę do szycia i wykorzystuje ją zarówno do robienia różnego rodzaju drobnych przeróbek, jak i tworzenia autorskich projektów.

Dla takich osób sklep z materiałami, jak na przykład Textilmar, to bez wątpienia często odwiedzane miejsce. Czy opłaca się kupić w nim flanelę na metry i jak wykorzystać ją w domowym krawiectwie? Wyjaśniamy!

Zalety flaneli na metry

Nic dziwnego, że ta tkanina cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ posiada szereg zalet i korzystnych właściwości. Przede wszystkim jest wyprodukowana z bawełny o wysokiej gramaturze, dzięki czemu doskonale utrzymuje ciepło i zapewnia komfort w chłodne dni. Co więcej, dostępna w ofercie sklepu Textilmar flanela na metry została wyróżniona certyfikatami takimi jak OEKO-TEX STANDARD i PZH, co stanowi potwierdzenie jej wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Zaletą tego materiału jest również miękkość, lekkość i delikatność.

Co można uszyć z flaneli na metry?

Tak naprawdę istnieje wiele możliwości wykorzystania tego materiału. Ze względu na jego właściwości cieszy się on szerokim zastosowaniem zarówno w profesjonalnym, jak i domowym krawiectwie. Z flaneli na metry szyć można pościele, kocyki, a także odzież. Ta tkanina idealnie nadaje się również na konfekcję dziecięcą i niemowlęcą. Różnorodność kolorystyki i wzorów sprawia natomiast, że bez problemu dobrać można odpowiedni do konkretnego projektu krawieckiego. Miła w dotyku i bezpieczna dla skóry flanela na metry to też doskonały materiał na uszycie piżamy.

Bogaty wybór tkanin w sklepie z materiałami Textilmar

Bez wątpienia fani krawiectwa cenią kreatywność. Na tę pozwolić mogą sobie jedynie, mając do dyspozycji szeroki wybór wysokiej jakości tkanin. Taki właśnie oferuje sklep z materiałami Textilmar. Można w nim znaleźć nie tylko najlepszego gatunku flanelę na metry, lecz również wiele innych rodzajów bawełny, dzianiny czy ekoskóry. To prawdziwy raj dla miłośników profesjonalnego czy domowego szycia według własnych projektów!

Artykuł partnerski.~Gosc | Czytano 185 razy | 22-04-2023 |Ewa gotuje