Strona główna > > Porady kulinarne

Mobilny bar - kiedy i dlaczego warto go wynająć

Bar mobilny to nowoczesny mebel, który daje możliwość przygotowywania drinków. Z uwagi na modułową budowę można go szybko i bez problemu umieścić w każdym wnętrzu - w zależności od potrzeb. W ten sposób osoba obsługująca ma dość miejsca na swobodne przemieszczanie się i przygotowywanie napojów, a sam bar jest ciekawą atrakcją wieczoru dla gości.

Kiedy warto wynająć bar mobilny?

Bar mobilny sprawdza się podczas różnego rodzaju imprez o wyższej randze. Dzięki temu można korzystać z szeregu rozwiązań jakie zapewnia w pełni wyposażony bar - nawet wówczas, kiedy impreza odbywa się w miejscu nieposiadającym stałego miejsca wydzielonego na stacjonarny bar. Mobilny mebel można szybko i bez problemów postawić we własnym domu, na wynajętej sali itp. i w pełni korzystać z możliwości, jakie zapewnia.
Mobilny i przenośny bar można wynająć w dwóch wariantach:


- Samodzielnie, kiedy konieczne jest obsługiwanie baru i znalezienie osoby, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie drinków dla gości, mycie szkła itp.;
- W wersji z barmanem. Jest to dobry wybór wówczas, kiedy chcemy wypaść profesjonalnie w oczach gości w trakcie ważnej uroczystości rodzinnej lub towarzyskiej. Profesjonalny barman potrafi przygotować różne wersje drinków, co z pewnością przypadnie do gustu gościom i będzie stanowiło dodatkową atrakcję w czasie imprezy.


Jakie korzyści zapewnia mobilny bar?

Mobilny bar od Culaccino umożliwia szybkie i sprawne serwowanie drinków i jest atrakcją w czasie imprezy. Goście nie muszą daleko odchodzić, by otrzymać drinki, a ciekawa estetyka sprawia, że wizualnie bar prezentuje się nowocześnie i jest często jedną z głównych atrakcji wieczoru.Dla osoby, która obsługuje bar zaletą z kolei jest fakt, że nie ma konieczności chodzenia np. do kuchni i z powrotem, ponieważ wszystkie szkła i składniki na drinki znajdują się w jednym miejscu. To wygoda, oszczędność czasu i pracy.


Nowoczesna estetyka baru mobilnego

Bar mobilny często jest nie tylko idealnym miejsce do przygotowywania drinków podczas imprezy, ale też przyciąga wzrok gości z uwagi na efektywne wykończenia w postaci światła LED. To dodatkowa zachęta by z niego korzystać.

Artykuł partnerski.~Gosc | Czytano 33 razy | 17-02-2021 |Ewa gotuje