Strona główna > > Porady kulinarne

Pierścionek zaręczynowy - jaki wybrać grawerunek

Sam wybór pierścionka zaręczynowego to niełatwe zadanie. Jednakże wielu panów decyduje się uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym poprzez dodanie wewnątrz grawerunku. Jest to bardzo wzruszające i na pewno każda z pań to doceni. Tylko jaki grawerunek wybrać? Najlepiej taki dopasowany do charakteru ukochanej. Cytat z filmu, czy piosenki, data, inicjały - możliwości jest nieskończenie wiele!

Dodając grawerunek do pierścionka zaręczynowego na pewno wzbudzisz falę wyjątkowych emocji. Najczęściej wybiera się imiona, czy inicjały kochanków połączone serduszkiem, czasem datą. Jednakże w tym przypadku ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Postaw na coś nietuzinkowego, a na pewno zostanie to docenione!

Grawerunek jako romantyczne wyznanie!


Wypisanie kilku słów wewnątrz biżuterii czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Zwłaszcza, że w ten sposób możesz przekazać ukochanej prywatną wiadomość, taką, której nie ujrzy nikt inny! Jeżeli klasyka do Ciebie nie przemawia, na grawerunek zamiast imion, wybierz Wasze czułe ksywki, takie których używacie wyłącznie w swoim towarzystwie! Twoja ukochana uwielbia filmy? Wybierz krótki cytat z kultowej produkcji np. „May the love be with you” - brzmi fajnie, prawda? Pamiętaj jednak, że nie każdy pierścionek da się wygrawerować, a ilość znaków, które można na nim zamieścić zależy również od jego wielkości i grubości.


Gdzie kupić wyjątkowy pierścionek zaręczynowy?


Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne kupić można teraz zarówno stacjonarnie, jak i online. Wybór odpowiedniego miejsca jest bardzo ważny, bo ten mały element biżuterii już wkrótce ma stać się symbolem wielkiej miłości! Jubiler SAVICKI to internetowy salon, który nie tylko posiada wyjątkowe zaręczynowe kolekcje - zarówno pierścionków, jak i obrączek, ale również daje możliwość dokładnego wyboru pod każdym względem. Klienci SAVICKI mają możliwość zamówienia bezpłatnej miarki, która pozwala wybrać odpowiedni rozmiar pierścionka. Zakup biżuterii online jest problematyczny, ponieważ często produkt na zdjęciu różni się o tego jak wygląda w rzeczywistości - SAVICKI stworzył innowacyjny E-SALON, dzięki któremu specjalista może pokazać Ci wybrane produkty bez wychodzenia z domu!

Artykuł partnerski.~Gosc | Czytano 536 razy | 18-11-2021 |Ewa gotuje