Strona główna > > Porady kulinarne

Szybka i smaczna bomba witaminowa - wolnoobrotowa wyciskarka do soków

Człowiek lubi sobie dogadzać - a już zwłaszcza kulinarnie! Życie bez przekąsek byłoby o połowę mniej przyjemne. Problem w tym, że większość gotowych przysmaków - tych wytrawnych i tych słodkich - zawiera szereg substancji uznawanych za co najmniej niezdrowe. Te z lepszym składem, zawierające poza cukrem i wątpliwej jakości tłuszczami także cenne witaminy, kwasy i minerały, zazwyczaj są też znacząco droższe.

Poza fit-batonikami popularnym zdrowym przerywnikiem między głównymi posiłkami są także świeże soki. Jednak i w tym wypadku za mikroilości soku płacimy nieproporcjonalnie wysoką cenę. Wyciskarka do soków wolnoobrotowa to inwestycja, która szybko się zwróci, a która pozwoli Ci cieszyć się jakościowymi sokami własnej roboty w dowolnych ilościach.


Wyciskarka do soków wolnoobrotowa - minimum wysiłku, maksimum smaku


Wyciskarka do soków wolnoobrotowa to niewielkie, poręczne urządzenie, które zmieści się w każdej kuchni. Rozbudowany system regulacji podlegający prostej obsłudze umożliwia proste i szybkie wyciskanie soków z dowolnych warzyw, owoców i ziół - pozyskanie 1 litra soku trwa 4-5 minut. Niektóre modele posiadają funkcję usuwania skórki z danych produktów spożywczych. Czyszczenie przebiega łatwo i intuicyjnie.


Wyciskarka do soków wolnoobrotowa wyposażona jest w ślimak, który wyciska sok z owoców i warzyw za pomocą precyzyjnych ruchów - nie uszkadzając przy tym ich struktury komórkowej. Pozwala to na pozyskanie maksymalnych ilości pełnowartościowego soku o doskonałych walorach smakowych.


Zachowanie bogactwa składników odżywczych nie jest jedynym plusem tego urządzenia. Wyciskarka do soków wolnoobrotowa to kompleksowe urządzenie pozwalające na modyfikacje konsystencji. W domowym zaciszu stworzysz więc nie tylko dopasowane do Twojego gustu soki, ale i autorskie dipy, pasty, masła oraz wiele innych pyszności ze swoich ulubionych składników.


Wyciskarka do soków wolnoobrotowa - sezonowo i lokalnie


Wyciskarka do soków wolnoobrotowa to także wymarzone urządzenie dla ludzi stawiających na plony sezonowe i pozyskiwane lokalnie -bez względu na to czy po prostu dbasz o redukcję swojego śladu węglowego, czy jesteś zapalonym działkowiczem.


Soki z gruszek zakupionych na lokalnym ryneczku, jabłek z pobliskiego sadu czy własnymi siłami wyhodowanej marchwi będą zawsze o wiele bardziej wartościowe niż kupne soki z koncentratu albo owoców o podejrzanej proweniencji. Na dodatek nie płacisz za transport, opakowania oraz działasz w zgodzie z naturalnym środowiskiem.


Jeśli jesteś fanem pysznych soków i innych przetworów pozyskiwanych niskim nakładem pracy - wyciskarka do soków wolnoobrotowa powinna jak najszybciej znaleźć się w Twojej kuchni. Koszty są wysokie tylko z pozoru - wydatek zwróci Ci się błyskawicznie, kiedy zrezygnujesz z gotowych produktów niskiej jakości i zastąpisz je świeżymi sokami. Pomoże Ci w tym oczywiście wybrana wyciskarka do soków wolnoobrotowa. Poznaj więcej jej właściwości w opisie danego produktu.


https://mediasklep24.pl/81-wyciskarki-wolnoobrotowe-do-sokow

Artykuł partnerski


~Gosc | Czytano 51 razy | 17-11-2020 |Ewa gotuje