Strona główna > > Porady kulinarne

Jean Louis David - fryzjer z Krakowa podpowiada, jak dobrać kolor włosów do oczu

Właściwie dobrany kolor włosów wizualnie odmładza twarz, sprawia, że jest ona bardziej świetlista. Wymarzona barwa pasm powinna zostać zatem dopasowana do typu urody, a także do koloru oczu. Taka zasadnicza zmiana wyglądu może pozwolić świetnie się poczuć, musi być jednak przemyślana. Fryzjer z Krakowa podpowie Ci, jak dobrać kolor włosów do barwy oczu!

Najważniejsze zasady doboru koloru włosów

By uzyskać pożądany efekt, warto zastanowić się, jak dopasować kolor włosów do cery i oczu. Ten drugi ma duże znaczenie, powinien bowiem harmonijnie łączyć się z nowym odcieniem pasm. Najlepszym rozwiązaniem jest podkreślenie naturalnej barwy oczu, która jest związana z typem karnacji. Specjaliści salonu JLD wskazują, że warto również zwrócić uwagę na oprawę oczu. W przypadku, gdy jest ona jasna, a wybrana farba do włosów jest ciemna, konieczne będzie przyciemnienie brwi i rzęs. Zapewni to efekt naturalności i harmonii na twarzy.

Warto w tej kwestii zrezygnować z kontrastów. Czarne włosy nie najlepiej komponują się z bladą cerą, podczas gdy bardzo jasny blond jest fatalnym wyborem dla osoby z cerą o ciemnej karnacji.

Nie wiesz, jak dobrać kolor włosów do niebieskich, brązowych i zielonych oczu? Skorzystaj z porady profesjonalisty. Nasz fryzjer z Krakowa pomoże dokonać Ci najlepszego wyboru. To szczególnie ważne, gdy planuje się radykalną zmianę koloru. I nie zapomnij o odpowiedniej pielęgnacji włosów farbowanych!

Kolor włosów a niebieskie, zielone i brązowe oczy

Czy wiesz, jak dobrać kolor włosów do oczu niebieskich? Ten kolor świetnie skomponuje się niemal z każdą farbą, choć trzeba zwrócić uwagę na wybrany odcień. Powinien on być dopasowany do karnacji, by nadawał twarzy naturalny wygląd. Specjaliści salonu Jean Louis David zalecają chłodne odcienie blond do bardzo delikatnego typu urody. Jasna cera i niebieskie tęczówki pięknie wyglądają również w zestawieniu z ciemnymi blondami. Nasz salon fryzjerski w Krakowie to miejsce, w którym niebieskookim kobietom zaproponujemy również chłodne odcienie brązu i ogniste odcienie rudości.

Z kolei do oczu zielonych świetnie pasować będą włosy rude, jak również głębokie odcienie brązu. Dobrym pomysłem jest dodanie świetlistych refleksów. Oczy brązowe pięknie prezentują się w oprawie z jasnych pasm. Można zdecydować się na modny bronde, a więc połączenie blondu z brązem. Brązowe pasma będą wyglądać naturalnie, a szeroka paleta odcieni umożliwia wybór idealnego odcienia do karnacji.


Artykuł partnerski.
~Gosc | Czytano 59 razy | 08-12-2022 |Ewa gotuje