Strona główna > > Porady kulinarne

Kiedy kupić obrączki ślubne

Przygotowania do ślubu to naprawdę wiele punktów do skreślenia z listy. Potrzeba naprawdę dużo czasu i cierpliwości, żeby określić plan działania i poruszać się według niego tak, aby każdą rzecz zrobić na sto procent.

Sala, fotograf, czy DJ powinni być zarezerwowani nawet rok przed wyznaczoną datą ślubu. Jeżeli chodzi o tak niezbędną rzecz jak obrączki, kilka miesięcy wyprzedzenia jest tu jak najbardziej wskazane. Spóźnialscy zamawiają obrączki ślubne około miesiąca przed ślubem. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że sam czas realizacji zamówienia to średnio trzy tygodnie, co w tym wypadku wyklucza możliwość jakichkolwiek poprawek. Jest to jedynie możliwe w momencie, kiedy jesteście w stu procentach pewni swojego wyboru. W innym przypadku trzy, a nawet pięć tygodni przed ślubem to dobry czas na zakupienie idealnego symbolu wiecznej miłości!

Na co zwrócić uwagę wybierając ślubne obrączki?

Wygląd obrączek ślubnych oczywiście jest bardzo ważny, lecz to, na co należy zwrócić szczególną uwagę, to ich wykonanie. Dobry kruszec wykorzystany do wyrobu obrączek, czy pierścionków zaręczynowych oznacza również wyjątkową trwałość. Dodatkowo warto zauważyć, że platyna, czy tytan są hipoalergiczne – idealne dla skóry podatnej na reakcje alergiczne. Jeżeli do Waszej daty ślubu zostało niewiele czasu, pamiętajcie aby wybrać dobry rozmiar – nie będzie już czasu na to, aby je zmodyfikować. Wracając do wyglądu – dzisiejsze oferty salonów jubilerskich dają Wam naprawdę dużą swobodę. Obrączki ślubne kupicie w wielu barwach, stylach i profilach. Możecie wybrać te klasyczne – z żółtego złota, lub całkowicie nietuzinkowe – czarne złoto, diamenty i unikalny grawer!

Gdzie kupić obrączki ślubne?

Obrączki ślubne zakupić można w wielu miejscach. W miejscowych salonach jubilerskich, tych bardziej popularnych, a także u jubilerów online. Dziś tak naprawdę biżuterię znajdziemy nawet na platformach handlowych. Jednakże z powodu tego, że obrączki noszone są przez małżonków przez naprawdę długie lata, jakość gra tutaj bardzo ważną rolę. Jubiler SAVICKI oferuje obszerny wybór biżuterii na każdą okazję, dopasowaną do wielu gustów. Dodatkowo opcja e-salon pozwoli Wam obejrzeć z bliska wybrane produkty, bez wychodzenia z domu!

Artykuł partnerski.~Gosc | Czytano 530 razy | 13-01-2022 |Ewa gotuje