Strona główna > > Porady kulinarne

Ranking najlepszych sokowirówek

W ostatnich czasach jesteśmy świadkami prawdziwego bumu na sokowirówki. Moda na zdrowy styl życia sprawia, że wielu z nas wyposaża kuchnię w urządzenia do wyciskania soku z warzyw i owoców. Poznaj najlepsze sokowirówki dostępne na rynku.

TOP 3 sokowirówek.

Zakup sokowirówki to inwestycja w zdrowie naszej rodziny. Sprzęt umożliwia w prosty sposób wycisnąć sok z kilku kilogramów owoców i warzyw w ciągu godziny. Sklepy oferują setki modeli sokowirówek. Parametry techniczne, funkcje, różni producenci, w natłoku ofert trudno wybrać najlepszy model. Urządzenia różnią się przede wszystkim: ceną, mocą, wielkością, intuicyjnością obsługi i czyszczenia. Przedstawiamy top 3 sokowirówek. Pod uwagę braliśmy przede wszystkim stosunek ceny do jakości.

TOP 1. Philips Viva Collection HR1832/02.

Zwycięzcą rankingu sokowirówek została Viva Collection HR1832/02 marki Philips. Główną zaletą sokowirówki jest jej cena. Nieskomplikowane urządzenie podczas testów nie odbiegało jakością pracy od swoich droższych konkurentów. Urządzenie posiada wydajny 500 watowy silnik oraz 1 tryb pracy. Model Viva Collection HR1832/02 z pewnością będzie doskonałym wyborem dla niewymagających osób, które chcą pierwszy raz zakupić sokowirówkę. Atutem sokowirówki jest jej mały rozmiar. Dzięki czemu zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Dużą zaletą urządzenia jest łatwość czyszczenia. Proces mycia zajmie nam mniej niż minutę. Philips zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy zadowolonych klientów.

TOP 2. Bosch MES 4010.

Na drugim miejscu uplasował się model MES 4010 marki Bosch. Urządzenie doskonale radzi sobie z wyciskaniem twardych warzyw takich jak: buraki i marchewka. Model polecamy osobom, które chcą wyciskać głównie soki z warzyw. Mocny, 1200 watowy silnik zapewnia bezproblemową i efektywną pracę przy wyciskaniu soku. Do wyboru mamy aż 3 prędkości. Dużym plusem urządzenia są noże ceramiczne, sito ze stali szlachetnej oraz półtoralitrowy pojemnik na sok. Wytrzymały model MES 4010 posłuży nam przez wiele lat. Wyciskanie soków z twardych warzyw, jeszcze nigdy nie było tak proste.

TOP 3. Esperanza EKJ002.

Na miejscu trzecim uplasowała się Esperanza EKJ002. Jeśli szukasz niedrogiej i skutecznej sokowirówki to model EKJ002 jest dla Ciebie idealny. Główną zaletą sokowirówki jest jej niska cena. Idealnie sprawdzi się jako urządzenie do wyciskania soków z warzyw i owoców przez osoby mnie j wymagające. EKJ002 wyposażona jest w silnik o mocy 500 W oraz dwie prędkości, dzięki którym wyciśniesz sok z twardych warzyw bądź miękkich owoców.

Pozostałe modele sokowirówki znajdziesz na https://zdrowesokowanie.com/najlepsze-sokowirowki-ranking/

Dlaczego warto kupić sokowirówkę?

Za pomocą sokowirówki przerobisz owoce i warzyw w ulubiony sok. Domowej roboty, świeżo wyciśnięte soki warzywne i owocowe to ogromna dawka witamin. Pij soki warzywne i owocowe wraz z jedną łyżeczką miodu każdego dnia. Dzięki temu nabędziesz naturalnej odporności na przeziębienia oraz infekcje. Soki wspomagają proces odchudzania. Szczególnie polecany jest sok z buraka, który wykonasz samodzielnie dzięki sokowirówce. Jeśli zależy Wam na zdrowym trybie życia koniecznie sprawdź najpopularniejsze modele urządzeń do wyciskania soku.

Artykuł partnerski.


~Gosc | Czytano 25 razy | 04-05-2021 |Ewa gotuje