Strona główna > > Porady kulinarne

Włoska pizzeria w Kętach - Bar Caffe Buon Giorno

Mieszkańcy Kęt nie muszą już jechać do Włoch, by spróbować najlepszej pizzy i napić się świeżo palonej kawy. Bar Caffe Buon Giorno rozszerzył swoją działalność o wyborną pizzę w stylu włoskim. Wystrój lokalu inspirowany jest słoneczną Italią. Sprawdź co oferuje Bar Caffe Buon Giorno. Imprezy okolicznościowe w Bar Caffe Buon Giorno.

W barze Caffe Buon Giorno spędzisz miło czas na co dzień. Duże zainteresowanie barem jest w weekend, gdy mieszkańcy Kęt spędzają wolny czas w towarzystwie znajomych. Prawdziwe oblężenie lokal przeżywa w Andrzejki oraz Sylwestra. Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś powitania Nowego Roku, to spiesz się z rezerwacją terminu. Ilość miejsc ograniczona. Wizyta w barze na długo zostanie w Twojej pamięci.

Menu Bar Caffe Buon Giorno.

Mottem przewodnim Bar Caffe Buon Giorno - Klubokawiarnia Klubu 555 jest "najlepsza pizza z najlepszych składników". Dzięki profesjonalnemu piecowi, najwyższej jakości składników i zaangażowanemu personelowi, mieszkańcy Kęt mogą skosztować wybornej pizzy.
W Buon Giorno w przystępnej cenie zamówisz:
- kilkanaście rodzajów pysznej kawy i herbaty
- napoje gazowane i niegazowane, soki i alkohole
- przekąski na słodko
- przekąski wytrawne
- desery
Na szczególną uwagę zasługuje prawdziwa, włoska, świeżo palona kawa oraz niepowtarzalna pizza z pieca. Dzięki poszerzeniu oferty o prawdziwą, włoską pizzę, Bar Caffe Buon Giorno jest jednym z najpopularniejszych miejsc gastronomicznych w mieście. Jak przystało na bar w stylu włoskim, w Buon Giorno spróbujesz także rewelacyjnego wina. Dobrą pizzę zjesz w Kętach przy ulicy Adama Mickiewicza 80. Przy lokalu jest parking dla klientów z łatwym dostępem i dojazdem. Możesz także złożyć zamówienie z dowozem pod numerem telefonu 535 209 092.

Wizyta w Buon Giorno to nie tylko kawa i pizza.

W dzisiejszych czasach trzeba się nieustannie rozwijać i wyróżniać na tle konkurencji. W Bar Caffe Buon Giorno wypijesz wspaniałą, świeżo paloną kawę oraz zjesz prawdziwą włoską pizzę. Spędzisz także miło czas na co dzień oraz w specjalne dni takie jak Andrzejki czy Sylwester. Jednak tego typu atrakcje oferuję także inne lokale. Co wyróżnia Bar Caffe Buon Giorno? Włoska pizzeria w Kętach jest przede wszystkim pierwszą w Polsce klubokawiarnią klubu 555. Twórcą i patronatem klubu 555 jest Fryderyk Karzełek. Klub znany jest wśród osób, dla których ważny jest rozwój osobisty. W ofercie sklepu wysyłkowego znajdują się książki z tematyki rozwoju osobistego, a przy odrobinie szczęścia, w pizzerii można trafić na spotkanie sympatyków klubu. W Buon Giorno zakupisz także profesjonalne ekspresy do kawy takich firm jak Casadio oraz La Cimbali. Zapraszamy do odwiedzenia https://barcaffe.pl/

Artykuł partnerski.~Gosc | Czytano 611 razy | 01-12-2021 |Ewa gotuje